LENDAVA 70/50m krog + OK

V soboto, 7.5.2016, se je v Lendavi odvijalo tekmovanje za slovenski tarčni pokal. Udeležba Kamničanov je bila zaradi evropskega mladinskega pokala malo manj številčna, vendar naša zasedba nikakor ni razočarala.

9. Šarec Katja 457

Po tekmi za slovenski pokal, so se zvrstili tudi dvoboji.
Pri članih je zopet izvrstno streljal Jan Rijavec, tako da sta se Jaka Komočar in Den Habjan zvrstila na 2. in 3. mestu. Luka Arnež je bil 6.
Med kadeti in veterani sta streljala Rožič Miha, ki je končal na 8. mestu in Slana Teja, ki je končala kot 9.
V kategoriji do 14 let se je ponovno izkazal Horjak Domen, ki je v finalu s 7:1 prepričljivo premagal svojega nasportnika. Javornik Žan je bil 6. Kladnik Klara 7., Habjan Teja in Taja ter Jeras Timej pa so si delili 9. mesto.
V kategoriji do 12 let sta nastopali Šarec Anja in Šarec Katja, obe pa sta končali na 9. mestu.

Vsem tekmovalcem čestitamo za rezultate!