SREČANJE ČLANOV LK KAMNIK + KRST

Tradicionalno srečanje, katerega se vsako leto udeležijo naši člani in članice in njihovi družinski člani. Pregledamo, kaj smo člani kluba naredili v letu, ki se izteka, pregledamo rezultate in podelimo priznanja našim najboljšim

in seveda s krstom sprejmemo v klub naše nove člane. Program je vodila Blanka Štrajhar, potem pa je sledilo druženje. Hvala vsem našim članom, ki so se v tako velikem številu udeležili tega srečanja, vsa pohvala pa gre našim novim članom, ki se niso ustrašili groznega krsta in so se vsi skupaj s starši udeležili prireditve. V letu 2019 smo organizirali tri državna prvenstva, mednarodno tekmovanje Veronikin pokal, ki šteje za točkovanje na svetovni rang lestvici in eno dvoransko pokalno tekmovanje. Imamo evropskega mladinskega prvaka v poljskem lokostrelstvu individualno in ekipno (ŽIGA RAVNIKAR), imamo tekmovalca z najboljšo uvrstitvijo na svetovnih prvenstvih in svetovnih pokalih med člani (ukrivljeni lok) in ki zaseda 35.mesto na svetovni rang lestvici ( GAŠPER ŠTRAJHAR), imamo še ostale člane slovenske reprezentance(DEN HABJAN, LUKA ARNEŽ, TEJA SLANA) imamo državne prvake in dobitnike ostalih medalj, lastnike državnih rekordov...imamo tudi najboljšo ekipo za organizacijo tekmovanj. To smo mi: ČLANI LOKOSTRELSKEGA KLUBA KAMNIK

Foto: Miha in Urška Rožič, Miro Hrkalović

Več fotografij (klik)

NOVOLETNO SREANJE_LKK_2019

 

 

S5 Box